Hakkımızda

Kurululuşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen ÖZGEHAN, finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile Türkiye’de pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

ÖZGEHAN, insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar 150’e yakın konutu, yurt binalarını, endüstriyel tesisleri anahtar teslim olarak tamamlamıştır.

Resmi ve özel sektöre ait alt yapı ve üst yapı inşaat işleri, anahtar teslimi fabrika inşaatları, toplu konut inşaatları, özel konut inşaatları ve villalar, şehirler arası yollar ve şehir içi yol inşaatları, cami inşaatları, yurt inşaatları, üniversite inşaatları, okul inşaatları da ÖZGEHAN’ın başarı ile tamamladığı işler arasındadır. Halen yurtdışı ave yurtiçinde konusunda bir ihtisas firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Finans gücünü, topluluk içersindeki diğer şirketlerin faaliyetleri ve yatırımlarına da yönlendiren ÖZGEHAN, taahhüt sektörünün yanı sıra inşaat ve diğer imlat sektörlerinde de aktif olarak rol almaktadır.
Tamamlanan

Projeler

Bazı

Referanslar